Бомба од Италија – Мурињо е нов тренер на Рома

Клубот објави дека од идната сезона Специјалниот ќе биде на кормилото на римската Волчица.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *