Борко и Мишевски како засилувања за Вардар пред дуелите со ПИК Сегед

Двајцата репрезентативци пристигнаа во редовите на европскиот првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *