Бостон е на чекор до шампионски прстен, а најголемите квоти за НБА-финалето се во Bet Builder на Sport Life (Фото)

Далас и Бостон вечерва по полноќ, во 02.30 часот, ќе го одиграат петтиот натпревар од финалната серија на НБА-лигата, а она што не смее да се пропушти е Бет билдер понудата на Sport Life.

Бостон е на чекор до шампионскиот прстен, но сигурно нема лесно да се предадат и Лука Дончиќ и соиграчите.

Многу опции со квоти помеѓу 15.00 и 40.00 се одлична можност за заработка. Секако, не е занемарување и уште еднаш да се провери капацитетот за да се погодат интересните понуди од Бет билдерот на Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести