Ботошани има проблем – Странците сакаат да си одат дома, Ашковски и Бабунски се дисциплинирани

Двајцата поранешни македонски репрезентативци не се меѓу играчите што барале да го напуштат клубот додека трае кризата со опасниот вирус.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *