Буфон повторно бранеше за Парма по пауза од 7.339 дена!

Легендата се врати во клубот од каде што сè започна.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *