Челзи со тројца напаѓачи ќе се обиде да го сруши бедемот на Атлетико, Баерн само со еден голгетер против Лацио

Познати стартните состави на мечевите во ЛШ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *