Челзи во април на сослушување

Светската фудбалска куќа му даде шанса на клубот од Лондон да се правда за нелегалното ангажирање играчи помлади од 18 години.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *