Чудо е што утна Обамејанг (Видео)

Капитенот на Арсенал промаши празен гол од пет метри против Бенфика.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *