Чурлинов ќе си помисли дека е на турнеја како Битлси: Штутгарт ќе патува со четири автобуси

И Цвајта продолжува со натпреварување викендов.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *