Дајте му ја титулата на Партизан

Идеја која сигурно нема да им се допадне на навивачите на Црвена Ѕвезда

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *