Дали Мурињо ќе комбинира во Скопје или пак ќе ги пушти неприкосновените Кејн и Сон?

Шкендија ќе има големи проблеми доколку Петлите го повторат голгетерското издание од дуелот против Саутхемптон.

Слични вести...