Денвер донесе (не)очекувана одлука околу Никола Јокиќ

Во следната сезона, најкорисниот играч во НБА почесто ќе биде на клупата за резерви.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *