Детален водич за сите кои сакаат да присуствуваат на мечот Австрија – Македонија

Еден куп правила, а ако некој фан има позитивен тест на корона-вирус пред самиот меч, ќе може да го продаде билетот на пријател.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *