Детроит без Грифин во првата рунда на плејофот

Најдобриот играч на Пистонс веќе го пропушти првиот меч против Милвоки.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *