Девојката што го прекина финалето во ЛШ, доаѓа во Скопје

Благодарение на втрчувањето на терен на дуелот Ливерпул - Тотенхем Кинсли Волански за само еден миг стана светски позната

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *