Џиџи командува, Вардар почна со тренинзи на четири дена до продолжението на првенството (Фото)

Никола Илиевски ќе се обиде да ги подготви фудбалерите на најтрофејниот клуб во краток рок пред вечното дерби со Пелистер на 14 февруари.

Слични вести...