Додека играше во Англија, доживеал тешка депресија, сега ужива на терените во Малта

Беше ѕвезда на Топчиите, но не можел да го издржи начинот на живот во Лондон.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *