Дојде време за разделба – Карачиќ потпиша тригодишен договор со Кјелце

Бекот на Вардар одлучи кариерата да ја продолжи кај полскиот првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *