Донарума ќе слави рекорден јубилеј во дербито на Милано

Утре на „Сан Сиро“, голманот на Милан и Италија ќе стане најмлад фудбалер во историјата на Серија А со 200 настапи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *