Дончиќ незапирлив за Клиперс, Лејкерс и Бруклин покажаа зошто се фаворити (Видео)

Во екипата на Нетс не знаете од кого да се пазите, а во Далас се знае, и пак Клиперс не успеа да го запре Словенецот.

Слични вести...