Досега невидено во Англија: Манчестер јунајтед победи со гол откако судијата отсвири крај на мечот! (Видео)

Ваква драма не се памти во Премиер лигата.

Слични вести...

1 Response

  1. Avatar Мими напиша:

    Што вие на вас гајле , татко ми гледаше фудбалот и сосема исправно било ! , што ве мачи зошто постои ВАР значи битно вие да напишете против Манчестер , да беше Мснчестер Сити или Челзи да додадам з Ливерпул тогаш се ќе беше исправно