Драгон само учествуваше во квалификациите за ЛШ – Последно место со гол-разлика 0:23

Македонскиот првак во женска конкуренција го претрпе и третиот пораз во квалификациската група за ЛШ, вечерва од АСА Тел Авив со 0:7.

Слични вести...