Двобој на тренер и водителка: Оди да чистиш, а не да зборуваш за фудбал (Видео)

Не му се допаднаа критиките и тргна во контра напад

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *