Е ова е смешно – НФЛ играчи играа ракомет, не се далеку од злато на Олимписки игри (Видео)

Унгарскиот клуб Ференцварош им даде можност на НФЛ играчите да се обидат да играат ракомет, по големата полемика што ја предизвика ЕСПН во својата емисија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *