Една од тактиките на селекторот на Португалија: Роналдо да биде седнат на клупа

Актуелниот европски првак ќе има тешка задача да го одбрани тронот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *