Еквадор ја освои бронзата на Мундијалито

Младите Аѕури во продолженијата промашија пенал, а по казната која следуваше останаа без одличје на Светското првенство за играчи до 20 години

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *