Елиот успешно опериран, се знае колку ќе паузира

Младиот фудбалер на Ливерпул имаше страшна скршеница на ногата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *