Елмас го нема, ама Наполи доминира во најскапиот тим во Лигата на Европа (Фото)

Дури четворица играчи на Наполи се во дрим-тимот на „Трансфермаркт“ според моментната вредност на пазарот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *