Естонија и Италија одиграа луд меч со трагичен крај за Македонија

Италија губеше 22 поени, но стигна до нерешено, а на крајот Естонија сепак победи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *