Фановите на Ѓоковиќ се „луди“ колку него: Се скри под трибини за да не оди дома (фото+видео)

Воопшто не му беше грижа за полицискиот час, сакаше до крај да ја проследи победата на првиот светски рекет

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *