Фантастично: Навивачите на Келце им го осветлија патот на ракометарите кон Париз (Видео)

Полскиот првак верува дека ќе ги одбрани 10-те голови предност против ПСЖ и ќе стигне на фајнл форот во Келн

Слични вести...