Фазли доби зелено светло од ФИФА, ќе дебитира утре против Академија Пандев

Шкендија ќе има нов адут, утре во дербито против Академија Пандев, по одлуката на ФИФА да му даде зелено светло на Самир Фазли

Слични вести...