Фернандес стави крај на репрезентативната кариера: Им благодарам на Бог и на Путин!

Бразилецот со руски пасош вели дека не му е криво што одбрал да игра за Русија, одлуката за повлекување му е изненадувачка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *