ФИФА дозволува Икарди да игра за Интер до крајот на сезонава во Италија!

Му истече позајмицата во ПСЖ, а француската лига заврши.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *