Ѓер повторно европски шампион кај жените

Претходните две сезони Вардар губеше во мечот за трофејот, а овојпат Ростов остана со празни раце

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *