Германките го бојкотираат турнирот во Катар поради забраната за носење бикини

Одбојка на плажа не се игра во долги ракави, особено не на топли места како Доха, но...

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *