Германците со играч помалку стигнаа на прагот на голем подвиг, но Бразил го доби дербито во Јокохама (Видео)

Кариоките за малку ќе направеа „од готово вересија“, но сепак победија со 4:2.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *