Ги збуни финтата на Мбапе, па си дадоа смешен автогол (Видео)

Пари Сен Жермен за еден час игра ги разреши сите дилеми околу учесникот во полуфиналето на Купот, а во тоа му помогнаа и несмасните одбранбени играчи на Сент Етјен.

Слични вести...