Гледач избркан од трибините на Индијан Велс (Видео)

Ретко се случуваат вакви инциденти во тенисот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *