Ѓоковиќ доби лекција од 39-тиот тениер во светот

Србинот загуби убедливо на Индијан Велс.

Слични вести...

1 Response

  1. 13.03.2019

    […] Ѓоковиќ неочекувано е елиминиран во осминафиналето од Мастерс турнирот во Индијан Велс,… Германецот за прв пат по цели 10 години го победува […]

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *