Ѓоковиќ почувствувал нешто чудно на терените на Ролан Гарос

Најдобриот тенисер во светот денеска стартува на гренслемот на кој никогаш не е главен фаворит за трофејот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *