Ѓоковиќ загуби сет и кршеше рекет, а потоа го скрши и отпорот на противникот

Најдобриот тенисер со непланирано големи проблеми се проби до финалето во Белград.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *