Конечно дадовме гол, ама Фарски Острови не ги победивме

Првиот погодок во квалификацискиот циклус на младинците не ни донесе триумф, па резултатот од 1:1 во Клаксвик е разочарувачки.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *