Гол и асистенција за Адеми – Динамо го растури Ференцварош (Видео)

Македонскиот репрезентативец одигра капитенски, а популарните Модри славеа убедливо со 4:0 на реваншот во Унгарија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *