Голманот на Лидс е малер на денот, постави негативен премиерлигашки рекорд (Видео)

И ВАР технологијата „кумуваше“ во поразот на Лидс.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *