Гори Аеродром, навивачите на МЗТ приредија спектакл за осма титула (Фото+Видео)

МЗТ Скопје го победи Еуроникел со 3:0 во финалето на плејофот, а симпатизерите бурно ја слават новата шампионска круна.

Слични вести...