Грифин како во најдобрите денови, тој е џокерот на Мрежичките (Видео)

Харден се повреди уште во првата минута и не се врати, но Нетс предводени од Дурант, Ирвинг и Грифин, го победија Милвоки

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *