Халанд: Му благодарам на Мбапе што ме мотивираше со неговиот хет-трик

Дали е на повидок ново големо ривалство во годините кои доаѓаат?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *