Хамилтон сезонава ќе добива 2,8 милиони долари по трка во Ф1

Актуелниот шампион е убедливо најплатен возач во Формула 1.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *