Хит: Погледнете како Алиоски бегаше од Барди, а тој сакаше само да го гушне (Видео)

Џани немаше доверба во штотуку оздравениот Барди кој носеше и маска, но на крај попушти.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *